Aleksandra Leńska – projektantka wnętrz
właścicielka Studia Projektowania Wnętrz Al-Projekt

Od 14 lat pomagam moim klientom stworzyć wyjątkową i bezpieczną przestrzeń do życia, pracy i odpoczynku. Ważna jest dla mnie wygoda i komfort moich klientów.  Dużą uwagę przywiązuję do praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań we wnętrzach. Projektując wybieram materiały dobrej jakości, ale niekoniecznie z najwyższej półki. Stawiam na dobrze oświetlone przestrzenie, bo lubię, gdy światło tworzy klimat i nastrój we wnętrzach oraz poprawia jakość pracy i odpoczynku.

We współpracy z klientami cenię sobie otwartość, szczerość oraz dobrą atmosferę i komunikację – to dzięki pozytywnej energii powstają dobre wnętrza, w których możemy poczuć się dobrze.

Oferta
Opinie moich klientów:
Profesjonalizm na całej linii współpracy, rzetelność i elastyczność w stosunku do klienta.
Krzysztof, Google

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Dobry, przemyślany i piękny projekt kuchni.

Anna, Google

Dziękuję bardzo za profesjonalną usługę w wykonaniu mojego apartamentu! Super, konkretne podejście do klienta. Polecam.

Anna, Google
Bardzo polecam usługi Pani Aleksandry, świetne porozumienie z klientem, ciekawe pomysły, profesjonalne rozwiązania. Pani projektantka dostosowuje się do potrzeb inwestora. Bardzo miła i owocna współpraca.
Ewa, Google
Pełen profesjonalizm, świetny gust, otwarta na propozycje i potrzeby klientów. Projekt perfekcyjny w każdym calu, serdecznie polecamy.
Małgorzata, Google
Bardzo polecam. Projekt przemyślany, dopracowany w każdym szczególe. Przerósł moje oczekiwania. Super współpraca. Skorzystam ponownie.
Lucyna, Google

I highly recommend AL-Prokjekt! Ola is very customer and service oriented. It was a pleasure to work with her and we cannot wait till the work is done at our new bathrooms.

Coen, Google

Firma Al-Projekt Studio Projektowania Wnętrz Aleksandra Leńska jest to firma, która wykonała profesjonalnie mój apartament na Mazurach. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Firma godna poleceń. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy. Polecam!!!

Przemek, Google
Pani Ola wykonała dla nas kilka projektów. Pełny profesjonalnizm, dobry kontakt i cenne rady. Efekt zgodny z naszymi marzeniani. Polecamy
Danuta, Google
Bardzo polecam uslugi Pani Oli. Pelen projesjonalizm, dbalosc o szczegoly, swietne podejscie do klienta. Jestem bardzo zadowolona.
Agata, Google
Polecam Panią Olę, przemiła współpraca, pełen profesjonalizm, dbałość o detale.
Hanna, Google